Firma AK NOVA zachęca do udziału w VIII Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami (MIFOD), odbywającym się 26. lutego br. w Kielcach, podczas Targów EKOTECH.

Firma AK NOVA zachęca do udziału w VIII Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami (MIFOD), odbywającym się 26. lutego br. w Kielcach, podczas Targów EKOTECH.

MIFOD to spotkanie dla wszystkich osób zainteresowanych praktycznymi aspektami gospodarki odpadami. Udział w serii wykładów i dyskusji pozwoli na odnalezienie drogi w coraz bardziej skomplikowanym świecie przepisów, wykładni, procesów itp. związanych z odpadami. W zeszłorocznym Forum wzięło udział 230 zarejestrowanych uczestników, głównie z rejonu południowej Polski.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Kielce - Pan Bogdan Wenta oraz Marszałek Województwa Świętokrzyskiego - Pan Andrzej Bętkowski.

Tegoroczna edycja MIFOD będzie poświęcona sytuacji branży gospodarki odpadami po wdrożonych zmianach legislacyjnych oraz perspektywom na najbliższy czas. Konferencja jest próbą zdiagnozowania sytuacji po zmianach w ustawie o odpadach, ustawie o utrzymaniu czystości, czy obowiązkach wynikających z nowych konkluzji BAT i rozporządzeń ministerialnych. Ma ona także być podpowiedzią, jaką strategię powinny przyjąć samorządy, firmy komunalne, czy też instalacje, aby odnaleźć się w nowej sytuacji. Prelegentami będą prawnicy, technolodzy, kadra zarządzająca firm zbierających i przetwarzających odpady oraz naukowcy związani z branżą. Konferencja, skierowana do samorządowców, przedsiębiorców i osób zainteresowanych problematyką odpadową, będzie odbywać się w sali konferencyjnej F1 na terenie targów. W zeszłorocznym Forum wzięło udział 230 zarejestrowanych uczestników.

Udział w konferencji MIFOD jest bezpłatny, ale wymagane jest uzupełnienie formularza lub przesłanie zgłoszenia na adres: panek@apriva.pl, ekotech@targikielce.pl . Na jego podstawie będą przygotowywane identyfikatory, uprawniające m. in. do wstępu do sali, gdzie będzie się odbywał konferencyjny lunch.

wróć