Nawet 6 000 zł dotacji do pomp ciepła NIBE

Nawet 6 000 zł dotacji do pomp ciepła NIBE

Od września 2018r. rusza kontynuacja Szwedzkiej Dotacji tym razem na powietrzne systemy NIBE, finansowanej przez NIBE AB oraz jej polską spółkę NIBE-BIAWAR, wieloletniego lidera na rynku polskim w sprzedaży ekologicznych instalacji grzewczych – pomp ciepła. O dotację można się ubiegać od 15 września do 30 listopada 2018r. Wsparcie obejmie 150 sztuk powietrznych pomp ciepła NIBE. Każdy kto chce ekologicznie ogrzać swój dom może ubiegać się o szwedzką dotację, którą ponadto można łączyć z innymi formami pomocy publicznej, np. programami rządowymi, gminnymi czy bankowymi. Wsparcie wynosi do 4 000 zł do pomp ciepła, do 5 000 zł do pompy wraz z rekuperatorem NIBE ERS, tyle samo do pompy ciepła z zestawem fotowoltaicznym NIBE PV, a łącznie nawet do 6 000 zł dla pompy ciepła z rekuperatorem i zestawem fotowoltaicznym NIBE PV.

Dotacja przeznaczona jest dla końcowych użytkowników, którzy zarejestrują się na stronie www.szwedzkadotacja.pl. Im szybsza decyzja, tym większa szansa na uzyskanie wsparcia i montaż ekologicznego i ekonomicznego systemu grzewczego NIBE.

Więcej na www.nibe.pl i www.szwedzkadotacja.pl.

Strona internetowa: www.szwedzkadotacja.pl

Facebook: www.facebook.com/NIBEpolska/

 

O NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

NIBE AB to przedsiębiorstwo będące największym producentem urządzeń grzewczych oraz liderem na rynku europejskim w sprzedaży pomp ciepła i elektrycznych ogrzewaczy wody. Ten szwedzki koncern od 1952 roku zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych, ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań w zakresie ogrzewania budynków w gospodarstwach domowych oraz w dużych obiektach komercyjnych. Firma NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. dołączyła do rodziny NIBE w 2000 roku, stopniowo wprowadzając do oferty urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii, w tym pompy ciepła, stając się liderem sektora w Polsce. W tym roku firma NIBE-BIAWAR obchodzi jubileusz 50-lecia.

Kontakt do mediów

Małgorzata Smuczyńska

tel.: 66999344

e-mail: msmuczynska@biawar.com.pl

wróć