Tabletki do przydomowych oczyszczalni ścieków PILLBAKT

Tabletki do przydomowych oczyszczalni ścieków PILLBAKT

Preparat PILLBAKT to enzymatyczno-bakteryjny utylizator przeznaczony do usprawnienia działania  wszystkich typów przydomowych oczyszczalni ścieków.  Zawarte w tabletce enzymy rozkładają znajdujące się w ścieku związki organiczne na substancje proste, które są następnie wykorzystywane przez znajdujące się w preparacie bakterie jako źródło pokarmu. Wysoka koncentracja bakterii w preparacie powoduje właściwe zasiedlenie ścieku. Bakterie wchodzące w skład preparatu są w stanie rozwijać się w zmiennych warunkach środowiskowych.

DZIAŁANIE: Preparat redukuje nieprzyjemne zapachy, upłynnia pokłady osadów dennych, powoduje degradację szkodliwych substancji, redukuje kożuchy powierzchniowe, pomaga udrożnić systemy kanalizacyjne. Preparat jest bezpieczny dla środowiska naturalnego.

DAWKOWANIE:

Przydomowe oczyszczalnie ścieków -1 tabletka co 7 dni do zbiornika o pojemności 2-3m3. Tabletkę aplikujemy przez toaletę.

Latryny, Suche WC:1 tabletkę rozpuścić w wodzie, następnie polać po strukturze odchodów. Zabieg powtarzać co 7 dni

Szamba szczelne:1 tabletka na każde 2m3 napływającego ścieku co 7 dni. Preparat aplikować przez system kanalizacji.

SKŁAD: Substancje enzymatyczne, odpowiednio dobrane niepatogenne szczepy bakterii, nośnik, startery zapewniające prawidłową multiplikację bakterii.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Chronić przed dziećmi. Przechowywać opakowania szczelnie zamknięte. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych i źródeł ciepła.

Trwałość preparatu: 36 m-cy od daty produkcji

wróć