Aplikacja mobilna NIBE SERWIS

Aplikacja mobilna NIBE SERWIS

Firma NIBE-BIAWAR opublikowała nową aplikację mobilną, która pomoże zachować najwyższy poziom usług związanych z instalacją, uruchomieniem i serwisowaniem pomp ciepła NIBE.

Aplikacja NIBE SERWIS jest narzędziem przeznaczonym dla Autoryzowanego Serwisanta/Instalatora do diagnozy błędów i naprawy pomp ciepła NIBE. Wystarczy wpisać numer alarmu komunikowanego na wyświetlaczu pompy ciepła, aby znaleźć jego przyczynę, jak i potencjalne sposoby rozwiązania danego problemu.

Aplikacja umożliwia również dostęp do bazy części zamiennych pomp ciepła NIBE, w której w łatwy sposób poprzez podanie numeru katalogowego części lub numeru seryjnego pompy ciepła albo typu urządzenia, można wyszukać informacje nt. uszkodzonego podzespołu, odczytać aktualny kod wyrobu do złożenia zamówienia u producenta, ustalić jego lokalizację w urządzeniu, pobrać i wydrukować schemat rozmieszczenia poszczególnych komponentów w pompie ciepła.

Główną i najbardziej oczekiwaną przez firmy wykonawcze funkcjonalnością aplikacji jest możliwość przesyłania za jej pośrednictwem protokołów pierwszego uruchomienia i przeglądów okresowych urządzeń marki NIBE.

Aplikację można pobrać za darmo z App Store i Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.goodsoft.biawar

https://itunes.apple.com/pl/app/nibe-serwis/id1402588952?l=pl&mt=8

Dostęp do niektórych funkcji wymaga połączenia urządzenia mobilnego z Internetem i programu do obsługi poczty elektronicznej.

Aplikację można pobrać za darmo z App Store i Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.goodsoft.biawar

https://itunes.apple.com/pl/app/nibe-serwis/id1402588952?l=pl&mt=8

 

Więcej na www.nibe.pl

 

O NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

NIBE AB to przedsiębiorstwo będące największym producentem urządzeń grzewczych oraz liderem na rynku europejskim w sprzedaży pomp ciepła i elektrycznych ogrzewaczy wody. Ten szwedzki koncern od 1952 roku zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych, ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań w zakresie ogrzewania budynków w gospodarstwach domowych oraz w dużych obiektach komercyjnych. Firma NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. dołączyła do rodziny NIBE w 2000 roku, stopniowo wprowadzając do oferty urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii, w tym pompy ciepła, stając się liderem sektora w Polsce. W tym roku firma NIBE-BIAWAR obchodzi jubileusz 50-lecia.

Kontakt do mediów

Magda Turecka

tel.: 85 6628480

e-mail: mturecka@biawar.com.pl

wróć