HAAS POLSKA Sp. z o.o.

HAAS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Piotrkowska 171/173
90-442 Łódź

tel.42 636 08 53

HAAS Polska sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem firmy HAAS w Polsce. Jesteśmy biurem sprzedaży, oferującym na terenie całego kraju kompletną paletę ponad 60 modeli domów gotowych, prefabrykowanych, produkowanych przez firmę HAAS i sprzedawanych w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech czy w Czechach.

Wiemy, że Polacy to indywidualiści a ich pomysły na własny dom nie znają żadnych granic. Jeśli więc oferowana przez nas kolekcja domów gotowych jest dla Państwa za uboga, a bardzo szerokie możliwości modyfikacji projektów gotowych nie spełniają Waszych oczekiwań, przyjmiemy do realizacji każdy, nawet najbardziej wymyślny Państwa indywidualny projekt domu z marzeń. Jest tylko jeden warunek - to marzenie musi się dać zbudować z drewna. 

Każdy sprzedany przez nas dom w Polsce zmontowany zostanie na Państwa działce od początku do końca przez naszych kolegów z czeskiej fabryki HAAS w Chanovicach. Oznacza to, że najwyższa jakość i kontrolowane procesy produkcji domu w fabryce dochowane zostaną również na Waszej budowie. Dopiero bowiem właściwy, staranny i nadzorowany przez kontrolujace nas międzynarodowe instytuty budowlane i firmy certufikujące montaż u Państwa na budowie jest gwarancją tego, że dom wysoce energooszczędny jaki zakupicie u nas, naprawdę takim będzie.

wróć