Wyczyść

AluEnergy + ANTIQUE

Energooszczędny profil AluEnergy+ ANTIQUE o wysokiej estetyce, z innowacyjnymi półkrytymi okuciami i niewidoczna drugą uszczelką w to wszystko w atrakcyjnej cenie. Szczegóły na stronie www.pinus-okna.pl w sekcji Okna.

AluEnergy + ARTE

Energooszczędny profil AluEnergy+ ARTE o wysokiej estetyce, z innowacyjnymi półkrytymi okuciami i niewidoczna drugą uszczelką w to wszystko w atrakcyjnej cenie. Szczegóły na stronie www.pinus-okna.pl w sekcji Okna.

AluEnergy + CLASSIC

Energooszczędny profil AluEnergy+ CLASSIC o wysokiej estetyce, z innowacyjnymi półkrytymi okuciami i niewidoczna drugą uszczelką w to wszystko w atrakcyjnej cenie. Szczegóły na stronie www.pinus-okna.pl w sekcji Okna.

AluEnergy + MODERN

Energooszczędny profil AluEnergy+ MODERN o wysokiej estetyce, z innowacyjnymi półkrytymi okuciami i niewidoczna drugą uszczelką w to wszystko w atrakcyjnej cenie. Szczegóły na stronie www.pinus-okna.pl w sekcji Okna.

ARIA 4D

Urządzenie na pelet generujące ciepłe powietrze. Nagrzewa pomieszczenie szybko i efektywnie. Wbudowany zasobnik na paliwo, sterowanie elektroniczne. Możliwość rozprowadzenia ciepłego powietrza do sąsiednich pomieszczeń.

AUTINA ECO - Termo-Tech Stąporków

Kocioł z podajnikiem KRS AUTINA ECO 18 kW klasa 4 wg EN 303-5:2012, eko-gorszek

Badanie szczelności powietrznej budynku

Za pomocą drzwi nawiewnych określamy szczelność budynku za pomocą parametru n50 oraz wskazujemy występujące nieszczelności kamerą termowizyjną lub wytwornicą dymu.

Badanie termowizyjne

Dzięki zastosowaniu kamery termowizyjne możliwe jest zlokalizowanie i ocena występujących zjawisk fizycznych. Najczęściej badanie wykonuje się w celu określenia przyczyn zbyt wysokich kosztów ogrzewania, nadmiernego wychładzania, tworzenia się grzybów i pleśni, czy zweryfikowania jakości izolacji termicznej przed zakupem nieruchomości.

BIAWAR OW-PC 270.1 R

POMPY CIEPŁA NA POWIETRZE WENTYLACYJNE DO C.W.U. BIAWAR OW-PC 270.1 R

BIO MASTER PLUS CERAMIC - Termo-Tech Stąporków

Automatyczny kocioł c.o. z palnikiem paletowym, 18 kW, 22 kW, 25 kW, 30 kW, awaryjne palenisko - żeliwny ruszt

Biodenn K

Biopreparat do utylizacji ścieków i gnojowicy w szambach

Biologiczna oczyszczalnia ścieków VH6 - do 6 osób

Biologiczne oczyszczalnie ścieków VH6-VH12

Biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków ROTH MS TWINBLOC

Zestawy przeznaczone do oczyszczania ścieków bytowych w gosppodarstwach domowych liczących od 4 do 12 mieszkańców.

Biopreparaty do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków

Firma Ekoagent oferuje sprzedaż biopreparatów do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków. Oferujemy: Saszetki Biosanit - 20 saszetek (1 saszetka starcza na ok. 3 tyg.) 4,50 zł/saszetkę Biosant 250 g - 32 zł/opakowanie (wydajność ok. 1 roku) Biosanit 500 g - 40 zł/opakowanie (wydajność ok. 2 lat) Do zamówienia powyżej 70 złotych - wysyłka gratis! Zapraszamy na www.ekoagent.com

Brennt Quattro - innowacyjny kocioł od Watt

Innowacyjny, wielopaliwowy, niskoemisyjny i wysokotemperaturowy kocioł wodny c.o.

Celuloza Isocell

Włókna celulozowe stanowiące bezpoinową izolację doskonałą we wszystkich strefach klimatycznych. Rozwiązanie dla domów pasywnych i energooszczędnych

DEMOS - Termo-Tech Stąporków

DEMOS kocioł z podajnikiem KRS, 20 kW, awaryjne palenisko - żeliwny ruszt, eko-groszek

Dimmer 500W FGD-211

Ściemniacz oświetlenia - sterowanie klasycznymi żarówkami, świetlówkami kompaktowymi oraz diodami LED

Dom energooszczędny CL100

To projekt domu przeznaczony dla osób ceniących wygodę i klasykę. Głównym atutem tego projektu jest przemyślane i funkcjonalne wnętrze. Funkcjonalność poprzez wyraźne rozdzielenie na dwie strefy użytkowe. Część dzienna, użytkowa z otwartą kuchnią, salonem i jadalnią z wyjściem na taras od strony ogrodowej oraz część sypialniana, która zapewnia pełną prywatność

Dom energooszczędny CL120

Funkcjonalny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o wnętrzu dającym poczucie komfortu i wygody. Na parterze znajdują się: salon z jadalnią i wyjściem na taras, kuchnia, wc, gabinet, kotłownia oraz klatka schodowa prowadząca na poddasze, na którym zaprojektowano 3 sypialnie oraz łazienkę. Z dwóch pokoi można wyjść na wspólny balkon.
wyników: 209(strona 1/11)